Andrzej Czyrnianski
lekarz - medycyny estetycznej
Urządzenie EXILIS:

Exilis jest aparatem, który wykorzystuje działanie ultradźwięków oraz energii o wysokiej częstotliwości. Efektem tego działania jest głębokie rozgrzanie tkanki tłuszczowej i w następstwie lipoliza (rozpad) komórek tłuszczowych oraz zniszczenie wiązań pomiędzy nimi.

Następstwem tych procesów jest redukcja (utrata) tkanki tłuszczowej, co przekłada się na efekt modelowania sylwetki ciała, redukcji cellulitu.
Drugim niezwykle ważnym efektem działania aparatu Exilis jest przebudowa kolagenu. Dzięki temu uzyskujemy efekt ujędrnienia skóry, poprawy jej elastyczności - redukcja i wygładzenie zmarszczek, rozświetlenie skóry.
Aparat Exilis używany na twarzy doskonale przygotowuje poprzez efekt odmłodzenia do zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego (HA), toksyny botulinowej.
Zabiegi aparatem Exilis należą do bezpiecznych. Nie wymagają dodatkowych substancji wzmacniających efekt działania. Nie wymagają okresu rekonwalescencji i ograniczenia aktywności zawodowej.
Aby zapewnić maksymalny efekt działania wymagają dużego spożycia płynów po zabiegu (3 do 4 litrów), zwiększonej aktywności fizycznej celem efektywniejszego wydalania rozpuszczonej tkanki tłuszczowej.
Zabiegi należy wykonać w ilości 4 do 6 z częstotliwością co 7-10 dni.

Opracowanie - źródła własne lek. A.Czyrniański. .

strona główna   |   medycyna estetyczna oferta   |   mezoterapia   |   autologiczne płytki krwi   |   urządzenie EXELIS